هوشمند صنعت - نصب راه اندازی و پشتیبانی درهای کرکره ایی و جک های بازویی

آگهی ویژه افزودن به پسندها

اطلاعات تماس

شماره تماس :
۰۹۳۳۲۳۱۵۸۶۸

موقعیت

امیدیه, خوزستان

جزئیات آگهی

شناسه آگهی : ۲۲۵۴۴
نمایش داده شده : ۲۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱ سال پیش
زمان باقی مانده تا انقضا : ۲ هفته

توضیحات

نصب راه اندازی و پشتیبانی درهای کرکره ایی و جک های بازویی

ارائه بهترین مدل های جک های ایتالیایی

 

انواع کرکره برقی در اندازه های مختلف با کارایی بالا آماده ارائه هر گونه خدمات از جمله تولید و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این محصول میباشد .کرکره برقی به غیر از زیبایی ظاهری و همچنین کاربرد راحت دارای مزایای فراوان دیگری است که باعث تشویق مصرف کنندگان به استفاده از آن میشود .

یکی از مزایا بحث تامین امنیت است که با استفاده از کرکره برقی راه های ورودی و خورجی کاملا تحت کنترل شما بوده و از ورود سارقین جلوگیری میکند .همچنین در برابر شرایط محیطی بصورت عایق عمل کرده و مانع از ورود آنها به داخل میگردد مانند : باد ، باران ، طوفان ، همچنین به عنوان عایق جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل های مختلف سال میشود .

کرکره برقی انواع مختلفی دارد : کرکره برق خانگی ، کرکره برقی پارکینگی و کرکره برقی تجاری که هر کدام به نوبه خود مصارف خاص خود را دارند .

کرکره برقی رول آپ ، آلومینیوم ، تیغه کرکره

کرکره های برقی بر روی انواع درب گاراژی ، اماکن اداری ، ورودی ساختمان و درب وردی فروشگاهی قابل نصب است .

کرکره برقی برای اهداف گوناگونی نصب میشود از جمله جهت تامین امنیت یا تامین رفاه و آسایش بیشتر ، کاهش مصرف انرژی با استفاده از ویزه گی عایق بودن و همچنین افزایش سرعت کار و کاهش نیروی انسانی .

حال با توجه به همه این نکات ما آماده گی خود را برای فروش و نصب انواع کرکره برقی در سریع ترین زمان ممکن و قیمت کم اعلام می کنیم . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید...