طب سوزنی دکتر مهرداد کاظم زاده در کرمانشاه

افزودن به پسندها

اطلاعات تماس

۰۸۳-۳۷۲۱۷۹۰۰
http://drkazemzadeh.blogfa.com

موقعیت

کرمانشاه, کرمانشاه
خیابان مدرس پارکینگ شهرداری پشت هتل راه کربلا (کوچه بغل بانک ملت)بن بست ارفع کلینیک طب سوزنی دکتر مهرداد کاظم زاده

جزئیات آگهی

شناسه آگهی : ۲۳۱۰۳
نمایش داده شده : ۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ماه پیش
زمان باقی مانده تا انقضا : ۱ ماه

توضیحات

دکتر مهرداد کاظم زاده پزشک و فارغ‌التحصیل دوره پیشرفته طب سوزنی از دانشگاه بین‌المللی و وابسته به بهداشت جهانی در کشور چین شهر پکن.عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران.
در این مرکز تمامی خدمات طب سوزنی که مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی می باشد با بهترین،تخصصی ترین و روزآمدترین شکل ممکن با تعرفه رسمی وزارت بهداشت و درمان انجام می گیرد.
تنها مرکز طب سوزنی در کرمانشاه که مطابق با استانداردهای فضا و مکان ارائه خدمات طب سوزنی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی(معاونت درمان) ساخته و تجهیز شده است. در محیطی تمیز،بهداشتی،مدرن،شیک با فضای مناسب و مجزا بین هر تخت.آسانسور از داخل کوچه،ویلچر،واکر و انترنت پر سرعت رایگان.
محل پارک خودرو با تابلوی مخصوص برای مراجعین جانباز و ضایعه نخاعی ، رمپ برای ورود به کوچه از داخل پارکینگ، ورود مستقیم با ویلچر به مطب توسط آسانسور با درب بزرگ بدون هیچ پله از داخل کوچه .
مشاوره،ویزیت و تشکیل پرونده رایگان.
خدمات ما در این مرکز شامل:
زیبایی و رفع چین و چروک صورت.کاهش وزن و رفع چاقی موضعی. افسردگی . میگرن . کمر درد و درد سیاتیک . درد و آرتروز کمر و زانو . فلج اعصاب صورت Bell's .درمان فلج اندام بعد از سکته مغزی . امبدینگ یا کاشت نخ بخیه با قابلیت جذب( کاتکوت )برای کاهش وزن،سایز و تناسب اندام.درمان جوش و آکنه.
برای مشاوره و ویزیت:
نیازی به گرفتن وقت قبلی نمی باشد و با در دست داشتن رادیوگرافی،آزمایش و ام ار ای روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۳:۳۰ الی ۶ بعدازظهر به صورت حضوری به مطب مراجعه نمایید,
پس از ویزیت،تشخیص بیماری شما و تصمیم برای روش و نوع درمان،نوبت های طب سوزنی با شما هماهنگ می شود.
ساعات کار:
شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۳:۳۰ الی ۶:۳۰ بعدازظهر.
جمعه ها و تعطیلات رسمی مطب تعطیل می باشد.
برای اطلاعات بیشتر همه روزه از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۵:۳۰ الی۱۸:۳۰ با تلفن آگهی تماس بگیرید.