عضویت و درج آگهی در نیازرسی به چه صورت است؟

۱- عضویت در سایت

برای درج آگهی در نیازرسی ابتدا باید ظرف کمتر از ۲۰ ثانیه در سایت عضو شوید. عضویت در نیازرسی آسان و رایگان است. از طریق این لینک می توانید در نیازرسی عضو شوید.

 

۲- درج آگهی

آگهی خود را ثبت کنید و در صورت ویژه بودن آگهی هزینه آن را به صورت اینترنتی و از طریق درگاه های بانکی نیازرسی بپزدازید.

 

۳- نمایش آگهی

پس از بررسی مدیریت از نظر محتوا و کامل بودن اطلاعات تماس، آگهی شما به نمایش در  می آید.

 

 

چرا در سایت نیازرسی آگهی ثبت کنیم؟

توجه داشته باشید با درج آگهی در نیازرسی می توانید کالاها و خدمات خود را به معرض دید دیگران قرار دهید.
نیازرسی با استفاده از تکنیک های روز دنیا صفحه آگهی  شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره با رتبه بالا قرار می دهد و پس از گذشت مدت کوتاهی از درج آگهی، کاربران اینترنت با جستجوی کلید واژه های مرتبط با کالا و خدمات شما در موتورهای جستجو، صفحه آگهی شما را بازدید می کنند.
در نظر داشته باشید سیستم طوری طراحی شده است که هر چه مدت زمان نمایش آگهی و تعداد ستاره های آن بیشتر باشد رتبه آن در موتورهای جستجو مانند گوگل و غیره بالاتر خواهد  شد و در نتیجه صفحه آگهی در نتایج جستجو در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت.

 

انواع آگهی و تبلیغات در نیازرسی به چه صورت است ؟

در نیازرسی چند نوع آگهی و گزینه های تبلیغاتی وجود دارد که در اینجا مختصرا به آن اشاره می گردد:

این نوع آگهی در ابتدای صفحه اول نمایش داده شده و همچنین در جستجوها در در ردیف های اول نمایش داده می شود
این آگهی ممکن است در صفحه اول نمایش داده شود و همچنین در نتایج جستجو پس از آگهی های ۵ ستاره نمایش داده می شود
این نوع آگهی پس از نمایش آگهی های ۴ ستاره نمایش داده می شود
این نوع آگهی پس از نمایش آگهی های ۳ ستاره نمایش داده می شود
این نوع آگهی پس از آگهی های ۲ ستاره نمایش داده می شود
در صورتی که هیچ یک از گزینه های بالا را انتخاب کنید آگهی شما به صورت بدون ستاره و پس از تمامی آگهی های ستاره دار نمایش داده خواهد شد


۳. بنرهای تبلیغاتی شامل: بنر های صفحه اول – صفحه دوم یا گروه ها – صفحه سوم یا جزئیات آگهی و بنرهای صفحات دیگر که تنها در سرویس پکیجها ارائه می شود. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص بنرهای تبلیغاتی اینجا کلیک نمایید.

 

مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی(رایگان) :
۱- اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به آگهی (چرا که صاحب آگهی با اطمینان به خدماتی که ارائه می کند حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده است)
۲- نمایش آگهی های ویژه در صفحه اول سایت بر اساس مکانیسم طراحی شده.
۳- دسترسی به امکانات گسترده جهت ویرایش آگهی و ارتباط با بازدید کنندگان
۴- نمایش آگهی ویژه به صورت بزرگتر و در ابتدای صفحه ، قبل از آگهی های عادی
۵- نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدید کننده گان در سایت
۶- آگهی های ویژه همواره در صدر زیرگروه مربوطه خواهند بود
۷- با کمی دقت در انتخاب عنوان و تصویر مناسب جذب بازدید کننده واقعی به آگهی حتمی خواهد بود
۸- به یاد داشته باشید بازدید کنندگان به طور طبیعی برای به هدف رسیدن ابتدا آگهی های ویژه را بررسی خواهند کرد. و در صورت به نتیجه نرسیدن به سراغ آگهی های عادی خواهند رفت. باتوجه به تعداد زیاد آگهی های عادی احتمال دیده شدن هر آگهی عادی بسیار کمتر از آگهی ویژه می باشد.
۱۱- با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در ساختار سایت نیازرسی، آگهی های ویژه ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در موتورهای جستجو ثبت (ایندکس) می گردند. این زمان برای آگهیهای عادی ممکن است تا یک هفته به درازا انجامد.
۱۲- آگهیهای ویژه از نظرگاه موتورهای جستجو از اهمیت و ارزش بالاتری برخوردار هستند.

 

مشخصات یک آگهی مناسب چیست؟
برای ارسال و درج آگهی در نیازرسی رعایت موارد زیر تاثیر فوق العاده ای در افزایش بازده آگهی شما خواهد داشت :
۱. عنوان آگهی شما کلیدی ترین عامل جهت جذب مخاطب خواهد بود. از انتخاب عناوین کلی و غیر مرتبط با متن آگهی خودداری نمایید. عنوان آگهی خود را به نحوی انتخاب نمایید که برای بازدید کنندگان جذابیت داشته و در عین حال کوتاه و مفید باشد.

نمونه هایی از عناوین نامناسب
- بهترین فرصت | فرصت طلایی | استفاده کنید
- جالب توجه | بسیار زیبا | قابل توجه
- فروش | فروش فوری | خرید | خریدار
- زیر قیمت | قیمت مناسب | ارزان قیمت
- انجام پروژه | انجام کار
- استخدام | کاریابی | آماده به کار
- بازاریابی | نمایندگی |
همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد.
نمونه هایی از عناوین مناسب
- فروش آپارتمان ۶۸ متری در پاسداران
- خریدار رنوی قسطی با ۱ میلیون پیش
- استخدام مترجم زبان انگلیسی با ۳ سال سابقه
- مشاوره پروژه برق صنعتی
- خرید ضایعات آهنی ۱۰۰ تن به بالا
- لیسانس فیزیک با ۳ سال سابقه، جویای کار
این عناونین یا عناوین مشابه به آن، اطلاعات نسبتا کاملی در اختیار بیننده قرار می‌دهد و مخاطب برای کسب اطلاعات دقیقتر روی آن کلیک می‌کند. بنابراین توصیه اصلی اینست که از عناوین شعارگونه و یا نامشخص خودداری فرمایید.


۲. انتخاب یک تصویر مناسب، جذاب و مرتبط با موضوع آگهی عامل تعیین کننده ای برای جذب مخاطب خواهد بود. تصویر مناسب ویترین کار و فعالیت شما خواهد بود. بنابراین سعی کنید برای آگهی خود، اعم از ویژه و رایگان، تصویر انتخاب نمایید. برای انتخاب عکس از تصاویر کاملا مرتبط با آگهی استفاده کنید و از انتخاب تصاویر نا مربوط به موضوع آگهی اجتناب کنید.این موضوع مورد توجه موتورهای جستجو خواهد بود. حجم تصویر نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلو باشد. به کیفیت و زیبایی تصویر آگهی خود توجه کافی داشته باشید!


۳. در شرح فعالیت خود در متن آگهی به طور دقیق فعالیت خود را معرفی نمایید و از کلی گویی پرهیز نمایید.

۴. کلماتی که شما در متن و عنوان آگهی خود به کار می برید بوسیله موتورهای جستجو(موتور جستجوی داخلی نیازرسی ، گوگل ، یاهو و...) مورد استفاده قرار می گیرند. لذا سعی کنید از کلمات کاملا مرتبط با موضوع فعالیت خود استفاده نمایید تا مخاطبان واقعی بتوانند آگهی شما را پیدا نمایند.
۵. در انتخاب گروه و زیر گروه آگهی خود دقت کنید. درج آگهی در گروههای غیر مرتبط تنها ، شانس دیده شدن آگهی شما را کاهش خواهد داد. بنابراین با کمی حوصله گروه مناسب آگهی خود را انتخاب نمایید.
۶. در قسمت متن آگهی سعی کنید مشخصات دقیق کامل و قابل استفا ده ای را از موضوع آگهی خود قرا داده و از کلی گویی و ابهام بپرهیزید تا فقط کسانی که واقعا خواهان آگهی شما هستند با شما تماس بگیرند.
۷. درج اطلاعات شخصی مانند نام،ایمیل، و تلفن به اعتبار آگهی شما کمک مینماید. آگهی های فاقد نام و نشان کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

 

نحوه و زمان تایید آگهی ها چگونه است ؟
تعهد ما به شما تائید آگهی ها در کمتر از یک روز کاری می باشد. لیکن در ساعات اداری سعی ما بر این است تا این مهم در حداقل زمان ممکن (کمتر از یک ساعت) به انجام برسد. اگر آگهی شما بعد از ۲۴ ساعت مورد تائید واقع نشد بعد از اطمینان از تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت با سایت تماس بگیرید. توجه داشته باشید که در صورت عدم پرداخت هزینه، آگهی شما تایید نخواهد شد.

 

چگونه آگهی خود را در سایت مشاهده نماییم ؟
آگهی های جدید ارسال شده یا ویرایش شده توسط کاربران توسط شخص مسئول در تیم مدیریت نیازرسی مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد و در صورت تطابق محتوای آگهی با قوانین سایت مورد تائید قرار می گیرد. پس از تائید آگهی شما می توانید آگهی خود را در گروه مربوطه در سایت مشاهده نمایید. علاوه بر این شما می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت و مراجعه به گزینه "آگهی های شما" در بالای سایت لیست آگهی های خود را مشاهده کنید.

 

چگونه می توانم آگهی خود را ویرایش و یا حذف کنم ؟

برای ویرایش(به روز کردن) آگهی ها و یا حذف آنها پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت و مراجعه به گزینه "آگهی های شما" در بالای سایت می توانید لیست آگهی های خود را مشاهده کنید. در این لیست امکان ویرایش و حذف و به روز کردن آگهی ها وجود دارد. توجه کنید که پس از ویرایش آگهی، آگهی شما میباست مجددا توسط تیم مدیریت سایت تایید شود.

 

چرا نباید آگهی تکراری سفارش دهیم ؟
تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد،بلکه به فرض تائید آنها این موضوع از نظرگاه موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند.

 

برای تماس با صاحبان آگهی چه باید کرد ؟

توجه داشته باشید سایت نیازرسی تنها نمایش دهنده آگهی ها می باشد و در خصوص محتوای آگهی ها نمی تواند به شما کمکی نماید، بنابراین برای تماس با صاحبان آگهی، لازم است از شماره های تلفن یا ایمیل درج شده در متن آگهی ها استفاده نمایید و یا از قسمت تماس با آگهی دهنده موجود در آگهی ها استفاده کنید. در تماس با صاحبان آگهی پیشنهاد می شود موارد زیر را رعایت کنید :

- ترجیحا در ساعات اداری و کاری تماس تلفنی بگیرید، مگر در مواردی که به طور مشخص در متن آگهی استثناء گردیده است.

- قبل از کسب اطمینان و اعتماد کافی از واریز یا ارسال هرگونه وجهی خودداری نمایید.

- همواره توجه داشته باشید اخذ هرگونه وجهی تحت عناوینی چون استخدام، آموزش به شرط استخدام و موارد مشابه خلاف قوانین کشور می باشد.در صورت مواجه شدن با مواردی از این دست پیشنهاد می شود با مراجع ذیصلاح تماس بگیرید. توجه داشته باشید آگهی های این چنینی در نیازرسی تائید نمی شوند لیکن ممکن است در تماس شما با صاحبان آگهی درخواستهای این چنینی مطرح شود.